Spartak Moskwa 1:1 CSKA Moskwa (Janczyk ratuje remis!)

User: mebPL
:::: Favorites
:::: Top Videos of Day
Description:

2.09.2007, Spartak Moskwa 1:1 CSKA Moskwa (Dawid Janczyk strzela bramke dla CSKA w 90 minucie i ratuje swój zespół przed porażką) Nieoczekiwanym bohaterem dzisiejszego meczu w ekstraklasie rosyjskiej pomiędzy odwiecznymi rywalami z Moskwy - Spartakiem a CSKA został były legionista Dawid Janczyk. "Murzyn" wprowadzony w 71. minucie za reprezentacyjnego snajpera Brazylii, Vagnera Love w końcowych fragmentach gry, tuż przed gwizdkiem arbitra instynktownym strzałem po zagraniu głową Sergieja Ignaszewicza zapewnił swojej drużynie remis 1-1. To było drugie trafienie Janczyka w nowym klubie. Kilka dni temu we znaki Spartakowi dał się inny legionista Artur Boruc, eliminując Rosjan z Ligi Mistrzów. ::: www.legialive.pl :::